Fotbal: Hradec nad Moravicí – Radvanice 3:3 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Fotbal: Hradec nad Moravicí – Radvanice 3:3

Dobrý fotbal se spoustou gólů, ale i chyb v obraně. Tak by se dal ve zkratce shrnout sobotní fotbalový zápas mezi domácím týmem TJ Hradec nad Moravicí a Baníkem Radvanice.

Hned v úvodu, ve 3 minutě zápasu, otevřeli skóre domácí. V 11 minutě, ale nastal zkrat domácího obránce a při nahrávce brankáři, neodhadl sílu kopu. Tím nabídl soupeři možnost vyrovnat, tým Radvanic proměnil a stav se rázem srovnal.

23 minuta opět patřila domácím, byla nařízena penalta, která potrestala faul Radvanických hráčů a hradečtí byli opět na koni. 43 minuta ukázala na velký problém hradeckých hráčů, když si špatně pokryli všechny útočníky a Radvanice opět dotáhli skóre. První půlka zápasu tedy skončila 2:2.

Začátek druhé půle přinesl štěstí více domácím, kteří se radovali z prvního gólu v druhé části zápasu. Celkový průběh utkání měl bohužel stejný průběh, takže v 86 minutě dostali domácí gól a celý zápas skončil 3:3.

Autor: (AC)

Fotogalerie: Fotbal: Hradec nad Moravicí – Radvanice 3:3

Upozornění:

Komentáře vyjadřují názory čtenářů nikoliv redakce. Diskuse není redigována či moderována. Redakce serveru neovlivňuje její obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou a které poškozují jméno serveru www.hradecinfo.cz

Titulek: Turnaj v malé kopané.

Zveme Vás tímto na 4.ročník turnaje v malé kopané, který se uskuteční dne 27.06.2009 na travnatém hřišti v Budišově nad Budišovkou. Max. účast = 16 mužstev.
V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat o další doplňující informace.