Fotbal: Hradec – Petrovice 0:2 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Pod Hanuší 473
747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

Fotbal: Hradec – Petrovice 0:2

Na podmáčeném trávníku se hrálo v sobotu 11. kolo krajského přeboru Moravskoslezského kraje  v kopané. Domácí celek TJ Hradec nad Moravicí nastoupil proti Lokomotivě  Petrovice.

Diváci mohli vidět v prvním poločase pouze jednu branku a to ve 14. minutě, kterou vstřelili hosté za záda domácího brankáře.  Domácím hráčů se dařilo vyvinout na soupeře obrovský tlak, který jim přinesl spousty pěkných akcí. V 62. minutě přišel sporný zákrok na domácího hráče Martiňáka, který šel sám na brankáře, ale byl zezadu zastaven. Dle rozhodčího v mezích pravidel, což se samozřejmě nelíbilo početným hradeckým fanouškům.

Díky ofenzivní strategii hradeckého týmu a chybě v přihrávce vstřelil tým Petrovic ke konci druhého poločasu další gól. Závěrečné skóre zápasu TJ Hradec nad Moravicí – Lokomotiva Petrovice 0:2.

Autor: (AC) 18.11.2009

Fotogalerie: Fotbal: Hradec – Petrovice 0:2