FOTBAL: Štěpánkovice - Hradec 0:5 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Pod Hanuší 473
747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

FOTBAL: Štěpánkovice - Hradec 0:5

Hradečtí fotbalisté domácím slunečné odpoledne znechutili pětibrankovým nášupem.

První velkou šanci zápasu měli domácí. Střelou země vzduch zaskočil Součka jeho kamarád v domácím dresu a futsalový spoluhráč Martin Sebrala. Balon se ale zastavil o břevno.

„Poté to už šlo s námi z kopce,“ přiznal hrající trenér domácích Martin Sebrala. Hradec zcela převzal otěže zápasu a v 17. minutě vedl 0:3. Nic na tom nezměnilo ani vynucené střídání Schreiera. „Odstoupil pro zranění, museli jsme přeskupit trochu hru,“ řekl kouč Hradce Karel Štěpán.

Ve druhém poločase Havelka zvýšil na 0:4 a poslední slovo si vzal Radomír Müller, autor páté branky. „Dnes jsme neměli nárok. Hradec nás přehrál ve všech směrech,“ uznal štěpánkovický kouč Martin Sebrala.

„Dnes hráči předvedli to, co od nich očekáváme. Celé utkání se hrálo v naší režii. Toto vítězství vneslo do našich řad klid před klíčovým zápasem jara s Ludgeřovicemi,“ zakončil trenér Karel Štěpán.