Fotbalové utkání TJ Hradec nad Moravicí - Vřesina 1:1 (1:0) :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

info(zavináč)hradecinfo.cz

Fotbalové utkání TJ Hradec nad Moravicí - Vřesina 1:1 (1:0)

Publikováno: 11.11.2013

V neděli 10.11. 2013 se na hradeckém fotbalovém hřišti odehrálo poslední podzimní 13. kolo okresního přeboru ve fotbale. Domácí začali před hezkou diváckou návštěvou velmi aktivně a zásluhou Reného Ondřeje – bombarďáka z Benkovic zaslouženě již v 10. minutě otevřeli skóre. Mírnou převahu si domácí udržovali až dokonce poločasu, nicméně gólovou pojistku se jim přidat nepodařilo. Po změně stran hosté hezkou hlavičkou po rohovém kopu vyrovnali  a skóre se až do konce zápasu i přes optickou převahu domácích již nezměnilo.

Domácí hráči po skončení zápasu sympaticky poděkovali divákům za jejich podporu během celé podzimní sezóny, která byla pro celý hradecký fotbal nelehkým obdobím.

Závěrem nutno dodat, že Hradec „přezimuje“ na 8. místě v klidném středu tabulky. TJ Smurfit Kappa Žimrovice vede tabulku okresního přebotu po podzimní části s osmibodovým náskokem na druhé mužstvo a je žhavým kandidátem na postup. Oběma mužstvům přeje redakce www.hradecinfo.cz kvalitní přípravu na jarní část sezóny a hradeckým snad rychlé vyřízení potřebného stavebního povolení, aby se co nejdříve mohli směle pustit do stavby tolik potřebného zázemí.