Hradec přestřílel Oldřišov :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Pod Hanuší 473
747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

Hradec přestřílel Oldřišov

Další zajímavý zápas přineslo v neděli 10. kolo Krajského přeboru ve fotbale. Za velkého zájmu diváků nastoupil domácí celek SK Moravan Oldřišov proti nováčkovi soutěže týmu TJ Hradec nad Moravicí.

Svižněji a s větším nasazením nastoupili do hry fotbalisté Hradce, když už v 13. minutě utkání střelil branku Ondřej Černý a Hradec se dostal do vedení.   Po velké chybě obrany Oldřišova se podařilo hostujícím fotbalistům zvednout náskok a v 19 minutě vstřelil branku Jakub Černý. Přesně 10 minut poté dokázal útok Hradce využít další velké chyby Oldřišovských hráčů a při samostatném nájezdu na brankáře dokázal Martiňák uzavřít závěrečný golový účet první části utkání.

Z druhé poloviny zápasu byly k vidění pěkné šance na obou stranách, ale bohužel již bez vstřelené branky. Závěrečné skóre po 90. minutách hry Oldřišov – Hradec nad Moravicí 0:3.

V současné době se pohybuje domácí celek TJ Hradec nad Moravicí na třetí příčce tabulky. Další zápas můžete shlédnout již tuto sobotu od 15 hod. na hřišti TJ v Hradci nad Moravicí.

Autor: (AC) 13.10.2009

Fotogalerie: Hradec přestřílel Oldřišov