Karolína Heiderová zvítězila na turnaji minitenistů ve Vésce u Olomouce :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 26.8.2013

V neděli 25.8.2013 se konal pátý turnaj série Babolat tour v minitenise v areálu Véska u Olomouce,kterého se zúčastnili i tři zástupci tenisového klubu SK Tenis Hradec nad Moravicí a rozhodně velice dobře reprezentovali naše město. Za účasti dvaceti dvou tenistů a tenistek  se rozehrál turnaj nejprve ve čtyřech skupinách,ze kterých vyšli vždy dva do čtvrtfinále.Hradečtí hráči Karolína Heiderová a Karel Onderka se potkali již ve skupině,ze které oba postoupili do čtvrtfinále.Třetí hradecká hráčka Natálie Byrtusová svou skupinu vyhrála a taktéž postoupila.

Ve čtvrtfinále vystavili stopku Onderkovi a Byrtusové prostějovští hráči Vrtěna a Kumstát. Karolína Heiderová porazila prostějovského hráče Mrvu ve čtvrtfinále 2:1 na sety a prošla do semifinále,ve kterém postoupila přes Kumstáta 2:0 do finále.Tam se utkala s prostějovským hráčem Jakubem Vrtěnou,kterého porazila 2:0 na sety a stala se celkovou vítězkou.Další zápasy o umístění již Karel Onderka a Natáli Byrtusová  vyhráli a obsadili páté a sedmé místo a završili tak výborné vystoupení hradeckých hráčů na tomto turnaji.

Úspěch je o to cennější,jelikož hradecké družstvo se v sobotu 31.8.2013 zúčastní kvalifikačního turnaje družstev v Přerově,ze kterého vítěz se kvalifikuje na mistrovství republiky do Prahy,kde v minulém roce hradečtí hráči obsadili třetí místo. Na tomto tzv. Kocmanově memoriálu bude mít SK Tenis Hradec nad Moravicí trojí zastoupení v družstvech A a B-minitenis a jedno družstvo Baby tenis.

Přejme tedy našim malým sportovcům, ať se jim v jejich zápasech se soupeři daří a přidají další kolektivní  sportovní úspěchy jak pro sebe,oddíl a město Hradec nad Moravicí.

O případném úspěchu či neúspěchu Vás budeme informovat.

Autor: Bc. Jiří Heider

Fotogalerie: Karolína Heiderová zvítězila na turnaji minitenistů ve Vésce u Olomouce

Diskusní téma: Karolína Heiderová zvítězila na turnaji minitenistů ve Vésce u Olomouce