Mažoretky Charlie v nové soutěžní sezóně opět bodují! :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

info(zavináč)hradecinfo.cz

Mažoretky Charlie v nové soutěžní sezóně opět bodují!

Publikováno: 23.3.2014

V sobotu 8.3.2014 jsem se účastnili soutěže „Podhostýnský pohár“  v Bystřici pod Hostýnem. Byl to velice náročný den. Museli jsme vstávat brzy, abychom byli na místě včas a děvčata se mohla připravit na své výkony. I přes to, že to byla v letošním roce naše první soutěž, tak výsledky byly úžasné:

Baton(hůlka)  minikadetky pódiová sestava 6. Místo  + ocenění za nejsympatičtější skupinu

Baton kadetky pódiová sestava 2. Místo (amatéři)

Baton kadetky mini formace 4. Místo

Baton juniorky mini formace 7. Místo

Baton seniorky mini formace 2. Místo.

O týden později jsme se navštívili soutěž tady za humny „Opavská růže“, která se konala v KD na Rybníčku v Opavě. A výsledky? Famózní!

Baton minikadetky pódiová sestava 5. Místo

Baton kadetky pódiová sestava 1. Místo

Baton kadetky mini formace 1. Místo

Baton juniorky mini formace 2. Místo

Baton seniorky mini formace 1. Místo  + cena VIP poroty.

Tento víkend jsme se představili tentokráte na soutěži „Stars cup“, která se konala v aule VŠB – TU v Ostravě. Na této soutěži byly pouze pódiové sestavy (8 – 25 děvčat). A obě dvě naše pódiové sestavy se opět umísily na předních pozicích:

Baton minikadetky pódiová sestava 3. Místo

Baton kadetky pódiová sestava 3. Místo.

A také vedoucí Marcela Tesařová byla na tuto soutěž pozvána do odborné poroty.

Příští víkend a to konkrétně v sobotu 29.3.2014 budou mažoretky CHARLIE pořádat Kvalifikační kolo Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, pod záštitou IFMS (INTERNATIONAL FEDERATION MAJORETTES SPORT) ve sportovní hale v hotelu Beléria. Budeme opět reprezentovat město Hradec nad Moravicí ve všech věkových kategoriích. Držte nám palce a přijďte nás podpořit. Zahájení proběhne v 9 hodin.

Velké díky patří vedení sdružení, našim rodičům, šikovným mažoretkám Charlie a v neposlední řadě také městu Hradec nad Moravicí!

Autor: Marcela Tesařová, Mažoretky CHARLIE

Fotogalerie: Mažoretky Charlie v nové soutěžní sezóně opět bodují!