AKTUALIZOVÁNO: Nepostupová soutěž Hradecká hůlka 2016 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 27.1.2016

Předposlední lednovou neděli občanské sdružení mažoretky Charlie, pořádalo 4. ročník nepostupové soutěže Hradecká hůlka ve sportovní hale ZŠ Hradec. Soutěžit přijelo více než 200 mažoretek z 18 týmů. Soutěžní den zahájily vystoupením naše kadetky s pódiovou sestavou na téma Bojovníci a juniorky se svou pódiovou sestavou na téma Střihoruký Edvard.

Pozdravit mažoretky a popřát jim hodně úspěchů přišel pan starosta města Hradec Josef Vícha, který přednesl krátkou zdravici všem soutěžícím a hostům. Potěšilo nás pochválení pana starosty o dobré organizaci a vysoké úrovni soutěže. Dále nás přišli podpořit pan místostarosta Roman Celta a zastupitel města Mgr. Jan Špička, který tradičně soutěž zahájil.

Soutěžní den byl pro naše mažoretky velmi úspěšný. V kategorii juniorky A se umístila na 2. místě Alžběta Černá v sólo formaci, v kategorii juniorky B se umístila Karolína Dubná se svou sólovou sestavou na 3 místě. Ve formaci Duo-Trio B junior si stříbrnou medaili vybojovalo duo Alžběta Černá a Sabina Richtárová. Ani kategorie seniorek nezůstala bez medaile. Sólo formace senior A měly hned dvě medailové pozice. Bronz si vybojovala Barbora Hozová a zlatou medaili za první místo získala Sylvie Kociánová. V kategorii duo-trio A obsadilo naše seniorské trio 4. místo a to ve složení Kateřina Pavelková, Kateřina Uvírová a Karolína Vincurková.

Skvělé výkony našeho týmu potvrdily seniorky, které s miniformací A obsadily první příčku a těšily se ze zlaté medaile. Všem našim mažoretkám blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v letošní sportovní sezóně a hlavně na MČR, které pro nás začíná kvalifikačním kolem 19. března, zde v Hradci nad Moravicí v hotelu Belaria. Všichni příznivci mažoretkového sportu jsou srdečně zváni. Fotografie ze soutěže Hradecká hůlka najdete v záložce FOTOGALERIE na našich webových stránkách.

Omlouváme se, video bylo na žádost předsedy o.s. mažoretky CHARLIE znepřístupňěno.

Autor: Tomáš Hoza, předseda o.s. Mažoretky Charlie

Fotogalerie: Nepostupová soutěž Hradecká hůlka 2016