Nová fotbalová sezóna začíná :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Pod Hanuší 473
747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

Nová fotbalová sezóna začíná

Fotbalisté TJ Hradce nad Moravicí odehráli v sobotu 14. 8. 2010 první zápas na domácím hřišti v nové sezóně krajského přeboru mužů v kopané.

Pro novou sezónu doznal hradecký kádr mnoho změn. Ke konci minulé sezóny se trenér Karel Štěpán rozloučil s hráči Lebicou, Mullerem, Reichelem, Řeháčkem a Markem Režnarem. Poslední jmenovaný Režnar v současné době hraje v Rakousku.

Na jejich místa nastoupili hráči, kteří se vrátili z hostování – Besta, Havelka, Hrbáč. Tým nabral také dvě posily v podání Jaška a Šroma z klubu Jakubčovice Fotbal.

Při sobotním utkání na domácím hřišti nastoupil proti hradeckým fotbalistům tým BFK Frýdlant nad Ostravicí. Počáteční minuty zápasu byly ve znamení opatrné hry na obou stranách hřiště. Mírné zrychlení nastalo až v polovině zápasu, kdy po faulu na Stanovského vstřelil úvodní gól z penalty domácí hráč Jan Havelka a zapsal se tak do tabulek jako první hráč, který vstřelil gól v nové sezóně na domácím hřišti.

V druhé polovině zápasu se dokázali fotbalisté z Frýdlantu nad Ostravicí více dostávat do střeleckých šancí, což se jim vyplatilo v 74. minutě a utkání bylo opět nerozhodné 1:1. Domácí celek se však z této chyby poučil a začal se více tlačit k bráně soupeře. V 85. minutě si po dlouhé přihrávce zpracoval balón Jan Stanovský a s nádherně umístěným balónem si už frýdlantský brankář nedokázal poradit. Závěrečné skóre utkání Hradec nad Moravicí - Frýdlant nad Ostravicí – 2:1. Další zápas na domácím hřišti odehrají hradečtí v sobotu 28. 8. 2010 v 17 hodin proti celku z Krnova.

Autor: (Alexander Černý) 15. 8. 2010

Fotogalerie: Nová fotbalová sezóna začíná