OBRAZEM: Domácí fotbalisté porazili Bohumín :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

OBRAZEM: Domácí fotbalisté porazili Bohumín

Domácí fotbalisté z TJ Hradec nad Moravicí odehráli v sobotu první zápas na domácím hřišti v jarní části krajského přeboru v kopané. I když sobotní počasí fotbalu moc nepřálo, na hradeckou tribunu dorazilo přibližně sto věrných diváků.

Hradečtí fotbalisté začali hned od začátku utkání aktivně a skoro celý první poločas se hrálo před bránou hostí.  Na první vstřelený gól si však diváci museli počkat až do 59. minuty, kdy se k balónu dostal hradecký záložník Ondřej Černý a vstřelil branku. Konečný stav utkání TJ Hradec nad Moravicí – FK Bohumín 1:0.

Další utkání odehrají fotbalisté TJ Hradec nad Moravicí na domácím hřišti v sobotu 9. dubna od 15:30 hodin proti celku z Rýmařova.

Autor: (Alexander Černý) 27.3.2011