OBRAZEM: Hradečtí fotbalisté postoupili z ligy :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Pod Hanuší 473
747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

OBRAZEM: Hradečtí fotbalisté postoupili z ligy

V sobotním zápase proti sobě nastoupili týmy, které se momentálně pohybují na prvním a druhém místě tabulky 1.A třídy Moravskoslezského kraje v kopané. TJ Hradec nad Moravicí proti týmu TJ Ludgeřovice.

Za velkého zájmu diváků začali domácí fotbalisté TJ Hradce nad Moravicí v útočném tempu a díky chybě v obraně nemuseli diváci dlouho čekat na první gól. V 5.minutě utkání dobře zpracoval odražený míč Režnar a z voleje nádhernou střelou prostřelil brankáře. Další gól padl ještě v první polovině zápasu a ve 22. minutě se podobným způsobem trefil i domácí Kuděla. První poločas skončil zaslouženým vedením 2:0 a domácí hráči tak přesvědčili hostující tým o své bojovnosti.

V druhé části hry již měl více ze hry i tým z Ludgeřovic, kdy si dokázali vytvořit i gólové šance, kterou nakonec proměnili v 55. minutě. Šance byly tedy vyrovnané, ale na celkovém výsledku 2:1 pro domací se už nic nezměnilo.

Fotbalisté TJ Hradce nad Moravicí díky tomuto vyhranému zápasu a dostatečnému množství bodů (náskok 10 bodů před druhým týmem Ludgeřovic)dokázali tři kola před koncem vyhrál ligu a mohou již slavit postup do vyžší soutěže. Tento postup je o to více radostný, neboť za celou dlouhou historii fotbalu v Hradci nad Moravicí se hráčům nepodařilo postoupit do vyšší krajské soutěže.