OBRAZEM: Fotbalisté vstoupili do nové sezóny :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

OBRAZEM: Fotbalisté vstoupili do nové sezóny

V sobotu 15.8. zahájili fotbalisté TJ Hradce nad Moravicí novou sezónu krajského přeboru v kopané. Proti nim nastoupili hráči 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.

Díky velkému úsilí hradeckého realizačního týmu, se podařilo udržet všechny klíčové hráče, kteří se zasloužili o postup do krajského přeboru. Jak se jim bude dařit s novými soupeři měl napovědět úvodní zápas kola.

Za velké účasti diváků zahájil hlavní sudí Jaroslav Krba první poločas, který přinesl zajímavé šance a dokonce i góly do hradecké sítě, ale díky ofsajdu branky neplatily. Do konce poločasu byl tak výsledek stále nerozhodný 0:0. Přestávku vyplnil svým vystoupením úspěšný hradecký dechový orchestr, který zpříjemnil fotbalový zážitek.

Druhá část zápasu se jevila velmi vyrovnaně pro oba dva celky a o výsledku rozhodl až úplný závěr. V 93. minutě přišel osudový okamžik pro hradecký tým. Z pokutového rohu nádhernou točenou střelou poslal balon do soupeřovy branky domácí Marek Režnar a stal se zaslouženým hrdinou celého zápasu.

Fotbalisté Frýdlantu nad Ostravicí závěr bohužel psychicky nezvládli a kvůli zbytečné potyčce některých hráčů s rozhodčím a zkrat trenéra hostí, který vběhl rozčíleně na hrací plochu, předvedli hráči domácím divákům jak asi vypadá fotbal ve vyšší lize. Nakonec celou situaci uklidnil hlavní rozhodčí rozdáním dvou červených karet hostujícímu týmu a jednu žlutou pro domácího hráče.

Autor: (AC) 16.8.2009