První Místo Natálie Byrtusová - Rožnov p.R. - „O pohár města“ :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 13.8.2015

Svěřenkyně opavské tenisové trenérky Zuzany Ondráškové opět zabodovala. Natálie dne 9.8.2015 potvrdila svou vynikající formu. V 37°C vedrech se společně se šestnácti hráčkami zúčastnila  rožnovského tenisového turnaje - „O pohár města“. Ze základní skupiny postoupila zcela suverénně z prvního místa s celkovým skórem 12:2. Ve čtvrtfinále porazila hladce hráčku Gaždovou stavem 4:0 a v semifinále se střetla s týmovou spoluhráčkou z SC TK Ostrava Veronikou Novákovou. Tento boj byl velmi tvrdý a ani jedna tenistka nešetřila druhou. Po dlouhém a velmi vyrovnaném střetu vyhrála Natálie v tiebreaku stavem 7:5. Poté se mohla těšit na finálový souboj s hráčkou Fukalovou. Také tento souboj byl napínavý, neboť v průběhu boje měla Natálie nemilou příhodu s bodnutím vosy do nohy. I přesto hradeckou tenistku tato situace nevykolejila a ukončila celý turnaj krásným prvním místem.

Autorka: Petra Byrtusová

Fotogalerie: První Místo Natálie Byrtusová - Rožnov p.R. - „O pohár města“