SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ NA MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA 2015 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ NA MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA 2015

Publikováno: 7.9.2015

V sobotu 29. 08. 2015 se v Přerově uskutečnil tradiční Memoriál Zdeňka Kocmana v MINITENISE a BABYTENISE družstev, což je přebor Moravskoslezského kraje družstev. V obou kategoriích nastoupili tenisté SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ.

Družstvo minitenistů ve složení Nela Havlová, Lucie Ploskuňáková, Vanesa Ludvigová, Jakub Harazim se probojovalo do závěrečné FINÁLOVÉ skupiny a po vítězstvích nad SK LAMA a Precheza Přerov obsadilo druhé místo, když našlo přemožitele pouze v družstvu Vsetína. „tři míče dělily děti od celkového vítězství. Bylo pěkné vidět, jak si děti fandí a žijí spolu jako kolektiv.“ Bc. Jiří Heider ml. za SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ O. S.

Baby tenisté bojovali o páté až osmé místo s družstvy ITS Olomouc, Tenis Vsetín, Deza Val. Meziříčí a ve složení Karolína Heiderová, Karel Onderka, Daniel Beneš, Jiří Podzemný, Maníková Ema. Ve všech třech utkáních si hradečtí tenisté poradili se svými soupeři a obsadili celkové 5. místo. „ naše družstva byla složena jen z hráčů klubu, kteří u nás trénují. Byli jsme jeden z mála klubů, který si nepůjčoval děti jen za cenu vítězství a toho si nesmírně vážím a děkuji všem rodičům a hráčům za nasazení kterým se prezentovali po celou dobu sezóny. Nejlepším hráčem soutěže družstev se stala Karolína Heiderová, která nenašla ve dvouhře přemožitele, a to dokonce ani proti vítězi celé soutěže SC OSTRAVA „A“ “. Bc. Jiří Heider ml. za SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ O. S.

Děkuji tímto hráčům, rodičům, sponzorům a všem příznivcům tenisu SK Tenis Hradec nad Moravicí.