ÚSPĚCH TENISTŮ SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ O.S. :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

ÚSPĚCH TENISTŮ SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ O.S.

Publikováno: 15.9.2014

Na opavských tenisových kurtech v Tenis centru, se uskutečnil v sobotu 13.9.2014 turnaj tenisových nadějí, pozvaných hráčů a hráček, na základě výsledků letní tenisové série Babolat Tour 2014.Turnaje se zúčastnili také hráči tenisového klubu SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ o.s Filip Kremser jako vítěz celé série,Karel Onderka,Karolína Heiderová a Natálie Bártová.Po rozlosování tenistů do skupin začalo šestnáct hráčů a hráček, boje o elitní čtvrtfinálovou osmičku.Filip Kremser svou skupinu s přehledem vyhrál,Karel Onderka a Karolína Heiderová obsadili shodně druhá místa,když jeden zápas ve skupině prohráli.Natálie Bártová obsadila ve skupině třetí místo.Pak začalo zápolení o konečné umístění formou čtvrtfinálového pavouka a pavouka soutěže o deváté až šestnácté místo.Tuto soutěž ovládla Natálie Bártová a obsadila konečné deváté místo.

Ve čtvrtfinále na sebe narazili dva hradečtí hráči Kremser a Onderka a po vítězství Kremsera, další zápas Karel Onderka vyhrál a obsadil konečné šesté místo.Filip Kremser si v semifinále poradil s Janem Klimasem z Frýdku-Místku a postoupil do finále.Tam se utkal s Slovákem Patrikem Lábajem,kterému podlehl a obsadil konečné výborné druhé místo.

Karolína Heiderová ve čtvrtfinále porazila Markétu Motykovou z klubu Trend Sport a po vítězství 4 : 0 postoupila do semifinále.V tom vybojovala velice důležité vítězství 4 : 3 v tie breiku nad Nelou Šerou ze Vsetína.Ve finále ji čekala Slovenka Petra Janigová z Púchova,které na úvod turnaje ve skupině podlehla 1:4.Zápas se pro hradeckou hráčku vyvíjel velice dobře,vytvořila si náskok 3:0.Slovenka však snížila na 3:2 a začal vyrovnaný souboj,který nakonec hradecká hráčka strhla na svou stranu a po velice bojovném výkonu zvítězila 4:2 a stala se celkovou vítězkou.

Hráči SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ tedy mohli slavit konečné první,druhé,šesté a deváté místo.

Autor: Jiří Heider

Fotogalerie: ÚSPĚCH TENISTŮ SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ O.S.