Úspěchy hradecké fotbalové mládeže :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

info(zavináč)hradecinfo.cz

Úspěchy hradecké fotbalové mládeže

Publikováno: 28.12.2013

První místo na OFS Opava

Čtvrteční den 19. 12. 2013 zavítal hradecký potěr z pod zámku na celodenní halový turnaj pořádaný okresním fotbalovým svazem Opava vypsaný pro ročník 2003 a ml. V konkurenci deseti mužstev rozdělených na dvě skupiny nedal Hradec svým soupeřům šanci a bez ztráty jediného bodu celý turnaj zaslouženě ovládl. Výsledky TJ Hradec nad Moravicí:

Hradec – Bolatice 5:1, Hradec - SFC Opava 5:0, Hradec – Otice 10:0, Hradec – Slavia Opava 6:1. Semifinále Hradec – Raduň 10:2, finále Hradec – Slavia Opava 2:1

Konečné umístění: 1. TJ Hradec nad Moravicí, 2. Slavia Opava, 3. Raduň, 4. Kravaře, 5. SFC Opava, 6. FC Hlučín, 7. Bolatice, 8. Malé Hoštice, 9. Kylešovice, 10. Otice

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen hradecký Štěpán Vícha

Hradec přijel z Bílovce  zlatý

Poslední předsváteční sobotu (21. 12. 2013) odjela starší přípravka TJ Hradec nad Moravicí r. 2003  a ml. na celodenní halový turnaj do Bílovce. Zde v konkurenci velice zvučných fotbalových mužstev skončili kluci z Hradce na prvním místě.

Celé akce se zúčastnilo deset družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Hradec ve své skupině narazil na celky: Hradec – ŠSK Bílovec „B“, 5:2, Hradec – FK Šumperk 6:0, Hradec  - FC Baník Ostrava 0:1, Hradec : FC Kopřivnice 4:1. Ve své skupině prohrál pouze s Baníkem a tak postupoval do semifinále z druhého postupového místa. Zde se střetl z celkem Bílovce „A“, který porazil 2:0 a zaslouženě postoupil do finále. V boji o první místo nás čekal herně nejlépe hrající soupeř a to MFK Frýdek Místek, se kterým si Hradec poradil a vyhrál v poměru 2:1 a bral tak celkové zlato v turnaji. Nejlepším hráčem turnaje byl rozhodčími vyhlášen hradecký Lukáš Manderla.

Celkové pořadí: 1. TJ Hradec nad Moravicí, 2. MFK Frýdek Místek, 3. FC Baník Ostrava, 4. ŠSK Bílovec „A“, 5. FC Vítkovice, 6. TJ Valašské Meziříčí, 7. FK SAN-JV Šumperk, 8. FC Kopřivnice, 9. FK Slavia Opava, 10. ŠSK Bílovec „B“

Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedené výkony, reprezentaci tělovýchovné jednoty a města Hradec nad Moravicí, rodičům za výbornou kulisu a podporu našich svěřenců. Poděkování patří také trenérům, kteří se ve svém volném čase věnují našim dětem a skvěle je připravují k reprezentaci města.

Výběr OFS Opava zaválel s hráči TJ Hradec nad Moravicí

Výběr OFS Opava podpořený hráči TJ Hradec nad Moravicí Dalibor Večerka, Lukáš Manderla a Dominik Hermann zavítal na meziokresní turnaj ve frýdeckomísteckých Smilovicích. Výběr OFS Opava vyhrál všechny zápasy a zaslouženě se radoval z prvenství.

Výsledky OFS Opava: Opava – Bruntál 2:1, Opava – Nový Jičín 3:1, Opava – Karviná 3:2, Opava – Ostrava 4:2, Opava – Frýdek Místek 6:0

Výběr talentovaných fotbalistů OFS Opava se zúčastnil dalšího ze série meziokresních turnajů pro žáky r. 2002 a mladší. Ve sportovní hale v Brušperku podával velice kvalitní výkony a skončil na krásném druhém místě. TJ Hradec nad Moravicí reprezentovala trojice hráčů ve složení Lukáš Manderla, Dalibor Večerka a Lukáš Fajkus.

Výsledky OFS Opava: Opava – Bruntál 3:2, Opava -  Nový Jičin 6:3, Opava - Karviná 6:2, Opava – Ostrava 2:3, Opava – Frýdek Místek 9:1

Poděkování patří jménem hradeckého fotbalového oddílu p. Leovi Černohorskému (člen KM OFS Opava, občan Hradce nad Moravicí), který na naše svěřence po dobu konání těchto výběrů dohlíží.

Autor: Michal Manderla, Předseda FO TJ Hradec nad Moravicí

Fotogalerie: Úspěchy hradecké fotbalové mládeže