Utkání 9. kola okresního přeboru TJ Hradec nad Moravicí : TJ Stěbořice 1:0 (1:0) :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 13.10.2013

Dnes od 15.00 hod.  bylo odehráno  v areálu TJ Hradec nad Moravicí utkání okresního přeboru dvou rozdílných poločasů. V první půli jednoznačně lepší domácí mužstvo mohlo zápas rozhodnout. Kdyby domácí do poločasu vedli 3:0 nemohl by se nikdo z přihlížejících divit. Krejsova zahozená penalta a vynikající zákroky hostujícího brankáře, při dalších velkých šancích domácích, však držely hostující  mužstvo  nad vodou. Přesto se právě však ve 30. minutě dostali domácí do vedení nechytatelnou Krejsovou hlavičkou po rohu, který tak touto brankou odčinil dříve neproměněnou penaltu. V druhém poločase však nastal nečekaný obrat. Čtvrté mužstvo tabulky domácí zatlačilo na jeho půli a byla jen otázka času, kdy domácí inkasují. Hradečtí však s vypětím všech sil dokázali bránit výsledek do posledních minut, a proto se rozhodl zaúřadovat rozhodčí, který odpískal proti domácím 10 minut před koncem těžko uvěřitelnou penaltu. Domácí brankář  Matěj Válek byl však proti srovnání stavu, a tak rozhodčím „uměle“ prodlužovaný zápas (snad 7 minut) nakonec skončil (vzhledem k prvnímu poločasu) zaslouženou výhrou domácích.

Do redakční uzávěrky nedostala redakce bližší informace k domácímu utkání Žimrovic…

Autor: Petr Havrlant, Za lepší Hradec, o.s.

Fotogalerie: Utkání 9. kola okresního přeboru TJ Hradec nad Moravicí : TJ Stěbořice 1:0 (1:0)