Vanesa Šulcová zakončila letní tenisovou sezónu dalšími vítězstvími :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 4.10.2014

Po prázdninové tenisové sezóně plné úspěchů vyhrála mladší žákyně z Hradce nad Moravicí, Vanesa Šulcová, dne 1.9.2014 finále dalšího turnaje ve Frýdku – Místku. Zlato zde získala spolu s Laurou Kubačákovou také za čtyřhru.

O pět dní později, tedy 6.9.2014, pozdvihla vítěznou trofej za čtyřhru i na domácí půdě v Opavě.

Dne 20.9. pak devítiletá Vanesa uspěla na turnaji ve Valašském – Meziříčí, kterého se zúčastnilo 29 mladších žákyň a zlato si odnesla opět i za čtyřhru.

Vítěznou sérii neporušila ani následující víkend ve Vsetíně, kde hráčka registrovaná pod TK Agrofert Prostějov během třídenního klání nedala šanci žádné z 25 účastnic, aby ji připravily o vítězství za singl či čtyřhru. Vanesa zvítězila v obou kategoriích.

Těmito úspěchy krásně zakončila tenisovou letní sezónu svého prvního roku v kategorii mladší žáci.

Výsledky a umístění této hráčky si lze ověřit i na oficiálním webu Českého tenisového svazu www.cztenis.cz.

Autorka textu: Lenka Šulcová

Autor fotografií: Daniel Šulc

Fotogalerie: Vanesa Šulcová zakončila letní tenisovou sezónu dalšími vítězstvími