ZÁVĚREČNÉ TENISOVÉ TURNAJE ZIMNÍ SEZONY 2014 :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Publikováno: 1.4.2014

O víkendu 29.-30.3. 2014 proběhly závěrečné halové tenisové turnaje v tzv. Baby tenisu,na kterých startovali také tenisté SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ o.s.Vedli si velice dobře,Natálie Byrtusová  startovala na celostátním tenisovém okruhu v Letohradu,kde se probojovala do semifinále a následně v boji o třetí místo prohrála a obsadila pěkné čtvrté místo.Karel Onderka a Karolína Heiderová hráli na celostátním turnaji ve Frýdlantu nad Ostravicí.Karel Onderka odehrál ve skupině čtyři zápasy,obsadil ve skupině čtvrté místo a v následujících zápasech se probojoval do finále soutěže útěchy,kde prohrál a obsadil celkové desáté místo.Karolína Heiderová ve Frýdlantu obsadila ve skupině třetí místo a po dosazení do hlavního pavouka,pokračovala v dalších zápasech úspěšně a probojovala se do finále,kde podlehla celkové vítězce ze Slovenska Nině Surovčíkové.Finálová účast a druhé místo je určitě povzbuzení do dalšího treninku.Vzhledem k tomu,že všichni tři v této věkové kategorii začínají jsou tyto výsledky velice povzbuzující.

Po zimní halové sezoně budou následovat soutěže družstev,kde nadějní hradečtí tenisté v pěti věkových kategoriích budou bojovat po celé severní Moravě a snažit se navázat na úspěchy z minulých let.Budeme jim tedy držet palce,aby dobře reprezentovali město Hradec nad Moravicí a probojovali se co nejdále ve svých kategoriích.

Autor: Bc.Jiří Heider, trenér