Fotbalové utkání: TJ Hradec nad Moravicí : TJ Sokol Služovice 4:2 (3:1) :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

info(zavináč)hradecinfo.cz

Fotbalové utkání: TJ Hradec nad Moravicí : TJ Sokol Služovice 4:2 (3:1)

Publikováno: 27.10.2013

Dnes od 15.00 hod. byl k vidění na území našeho města další zápas okresního přeboru. TJ Hradec nad Moravicí v něm přivítal TJ Sokol Služovice. Zápas sliboval zajímavou podívanou, protože oba celky v posledních kolech bodovaly několikrát naplno.

Na rozdíl od včerejšího utkání v Žimrovicích, se hrál již v I. poločase poměrně svižný a zajímavý fotbal. Hradečtí si na začátku zápasu vytvořili velkou převahu, kterou dokázali i gólově vyjádřit. V 5. Minutě vsítil první gól utkání Krejza po centru R. Ondřeje.  Ve 13. Minutě již sám R. Ondřej napálil míč prudkou ranou do šibenice a rázem to bylo 2:0 pro domácí.  To však ze strany domácích nebylo vše - neboť o dalších 8 minut později napálil nechytatelný projektil  z 28 metrů na bránu Služovic Scholtz a skóre narostlo již na hrozivých 3:0 pro domácí. Hosté však zápas „nezabalili“. Stále se snažili o kombinaci ve středu pole a po hezké akci se jim povedlo před koncem I. poločasu alespoň snížit.

Po přestávce již domácí kontrolovali hru a uklidnění do jejich řad přinesla hlavička Doseděla, který skóroval po centru „hráče utkání“ R. Ondřeje.  V 80. Minutě se hosté sice dočkali po pěkné akci snížení – na vítězství domácích to však již nic nemohlo změnit. Hráči TJ Hradec tak zvítězili počtvrté z posledních pěti zápasů a již pět zápasů nepoznali hořkost porážky. Jejich vítězství znamená, že se posouvají do klidné první poloviny tabulky Okresního přeboru s minimální ztrátou na 2. příčku. Okresní přebor dále neohroženě vedou TJ Smurfit Kappa Žimrovice s 9 bodovým náskokem…

Fotogalerie: Fotbalové utkání: TJ Hradec nad Moravicí : TJ Sokol Služovice 4:2 (3:1)