Karolína Heiderová vybojovala finále v Prostějově :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

Karolína Heiderová vybojovala finále v Prostějově

V sobotu 10.1.a v neděli 11.1.2015 se konal v Prostějově,prestižní celostátní tenisový turnaj kategorie do devíti let. Turnaje se zúčastnili hráči SK TENIS HRADEC NAD MORAVICÍ Karolína Heiderová v soutěži dívek a Karel Onderka v soutěži chlapců a v konkurenci čtyřiceti čtyř hráčů z České republiky se neztratili.Karolína Heiderová prohrála až ve finále.Karel Onderka skončil na sedmnáctém místě.

Karolína Heiderová po vítězství ve skupině D postoupila,do závěrečného čtvrtfinálového pavouka,kde postupně porazila Slaměníkovou Marii z Přerova 4:2,v semifinále Smékalovou Magdalénu 4:1 a ve finále podlehla Bejlek Sáře z Prostějova ve vyrovnaném zápase 2:4.

Druhé místo na turnaji v Prostějově je velice cenné,s ohledem na  konkurenci,která se zde schází.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí se uskutečnil v sobotu 10.1.2015 tenisový halový oblastní přebor mladších žáků ve kterém startovala hráčka SK TENIS HRADEC NAD MOR. Natálie Bártová,která v prvním turnaji v této věkové kategorie prošla do druhého kola po vítězství nad Rušarovou Nikolou z Hranic a ve druhém kole podlehla Křenkové Tereze z Rožnova.

Další malí tenisté z Hradce se začínají rozkoukávat na minitenisových turnajích jako třeba Ploskuňáková Lucie nebo Mainušová Tereza.