TJ Smurfit Kappa Žimrovice : Sokol Skřipov 5:2 (1:0) :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

info(zavináč)hradecinfo.cz

TJ Smurfit Kappa Žimrovice : Sokol Skřipov 5:2 (1:0)

Publikováno: 26.10.2013

Redaktoři www.hradecinfo.cz dnes zavítali na utkání 11.kola okresního přeboru ve fotbale do Žimrovic. Od 15.00 zde místní, doposud neporažený lídr TJSmurfit Kappa Žimrovice hostil (v malém místním derby) Sokol Skřipov.

V prvním poločase byli diváci svědky jednostranné převahy místního mužstva. Domácí  se po přímočaré akci po levém křídle ujali  v 15. minutě vedení  po střele nejlepšího střelce okresního přeboru Václava Škrobánka.  Velkou převahu však domácí,  až do poločasu, nedokázali dalšími góly vyjádřit. Po přestávce pokračovali domácí v „profesorském výkonu“, který se jim však mohl vymstít. Hosté z ojedinělé akce trefili nádherně míč do šibenice a v 63. minutě tak bylo srovnáno 1:1. Teprve poté našli domácí na svých kopačkách „střelecký prach“ a po penaltě proměněné Alešem Rozsypalem a krásné akci Lukáše Víchy, po které skóroval Petr Martikán, se ujali dvougólového vedení 3:1. Skřipovští se následně v marné snaze vyrovnat začali dopouštět individuálních chyb, které následně dalšími dvěma góly domácí potrestali. Ještě jednou se trefil Václav Škrobánek a Václav Sigmund.  Skřipovští se však nevzdali a z ojedinělé akce alespoň korigovali skóre na konečných 5:2 pro domácí. Domácí tým se díky tomuto vítězství, již dvě kola před zimní přestávkou,  stal podzimním mistrem okresního přeboru, který vede s nejméně 8 bodovým náskokem před ostatními týmy. Nutno podotknout, že zcela zaslouženě neboť Žimrovice již celých 11 kol nepoznaly porážku.

Fotogalerie: TJ Smurfit Kappa Žimrovice : Sokol Skřipov 5:2 (1:0)