Vánoční florbalový turnaj :: Hradec nad Moravicí - zpravodajský server

747 41, Hradec nad Moravicí

info(zavináč)hradecinfo.cz

Vánoční florbalový turnaj

Publikováno: 19.1.2015

Zahrát si a vyběhat kila, nabraná během vánočních svátků – to byly cíle florbalového turnaje, který v sobotu 27. prosince 2014 pořádal Sportovní klub PODOLÍ Hradec nad Moravicí. Osm týmů, složených převážně z místních florbalových nadšenců, svedlo ve sportovní hale hradecké základní školy boje nejprve ve dvou čtyřčlenných základních skupinách a následně v dramatických vyřazovacích bojích.

Vítězně z nich vzešel a putovní pohár pro sebe získal hradecký tým z Kajlovce v čele s kapitánem Kleinem, na 2. místě skončili Hradečtí s kapitánem Macákem a třetí bylo hradecký mužstvo kapitána Hutníka. Favorizovaný tým z Branky se musel spokojit se 4. pozicí. Srdnatě s věkově staršími soupeři bojovalo družstvo oddílu žáků a dorostenců SK PODOLÍ.

Bezchybné organizační zajištění turnaje bylo opět zásluhou zkušeného tělovýchovného činovníka Zdeňka Nováka, předsedy SK PODOLÍ.

Autor: Martin Sosna

Fotogalerie: Vánoční florbalový turnaj